top of page
Zrzut ekranu 2019-10-8 o 14.23.12.png

BRAKARZ KLASY III

UPRAWNIENIA NR KB/349/2019

BRAKARZ DREWNA 

OKRĄGŁEGO

 Brakarz Drewna Okrągłego klasy III jest przygotowany do zaspokojenia wszystkich Twoich potrzeb z zakresu wycen i klasyfikacji drewna, szacunków Brakarskich oraz sporządzanie opnii Brakarskich również na cele energetyczne BIOMASA z należytą starannością. Od 2018 roku oferuję moje kompleksowe usługi klientom Podlasia i nie tylko. Brakarz o nieskazitelnej reputacji, będę Twoim najlepszym wyborem. Skontaktuj się ze mną już dziś i pozwól mi wycenić Twoje Drewno...

Home: Witaj
Zrzut ekranu 2019-10-8 o 15.31.26.png

*Szacunek*
*Klasyfikacja*
*Wycena*
*Opnia*

Wszystko, co musisz wiedzieć

Szacunek brakarski – szacunkowe ustalenie za pomocą określonych metod ilości i jakości sortymentów drewna okrągłego możliwych do pozyskania z drzew (drzewostanów) przeznaczonych do wycięcia.

Klasyfikacja drewna okrągłego – zbiór zasad, wymagań ogólnych i szczegółowych, oraz przepisów regulujących sposoby w zależności od jego wymiarów, jakości i przeznaczenia.

Wycena - Wartość drewna okrągłego ustalamy na podstawie rodzaju drewna, pomiaru surowca drzewnego oraz oceny jego jakości na podstawie widocznych wad. Pomiar i ocena jakości wykonywane są zgodnie z przedmiotowymi normami lub według wymagań zamawiającego.

Opinia brakarska - wykonywana jest w przypadku przeznaczenia surowca na cele energetyczne i jest niezbędnym dokumentem w obrocie biomasą. Wycena biomasy dzieli drewno na pełnowartościowe i niepełnowartościowe.

Home: O mnie
Zrzut ekranu 2019-10-8 o 16.13_edited.jpg

Kontakt

Biuro:

ul. Bitwy Białostockiej 4A lok. 218

 15-103 Białystok

(+48) 519 07 33 22

Home: Kontakt
bottom of page